Ledige stillinger
Ledige stillinger

Vilde Marie Steen Angell er ny generalsekretær i Spire

Får ansvar for Spires økonomi og prosjektordninger,  samt personalansvar for organisasjonens ansatte.

Del denne artikkelen:
- Annonse -

Vilde Marie Steen Angell (27) er ny generalsekretær i miljø- og utviklingsorganisasjonen Spire. Hun tiltrådte stillingen 24. mars.

– Jeg gleder meg masse til å tre inn i rollen som generalsekretær i Spire! Det å tilrettelegge for politisk engasjement blant unge føles utrolig inspirerende og viktig, spesielt sånn verden er nå, sier Steen Angell i en pressemelding.

Som generalsekretær vil hun ha ansvar for Spires økonomi og prosjektordninger,  samt personalansvar for organisasjonens ansatte. Steen Angell har master i Environment, Politics and Development fra King’s College London, og har det siste året jobbet som organisasjonsrådgiver i Spire. 

Leder i Spire, Elise Åsnes, er glad for å få med Vilde Marie videre i organisasjonen:

– Spire er svært heldige som får Vilde Marie som generalsekretær. Hennes erfaring, drivkraft og dype forståelse for organisasjonen gir meg stor tillit til at hun vil gjøre en fantastisk jobb. Jeg ser frem til å samarbeide med henne i tiden fremover og er sikker på at hun vil bidra til å styrke Spire i årene som kommer, sier Elise Åsnes.


- Annonse -
Del denne artikkelen:

Lignende artikler

FØLG

2,065FansLik
732FølgereSosiale medier
1,652FølgereSosiale medier
- Annonse -

SISTE NYTT